Späť na: Zostavy MQ - verejný sektor

Zostava Perún

PDFTlačiť
Zostava Perún klasickým a zaručeným spôsobom vždy priláka deti na detské ihrisko a zároveň oživí exteriér jednoduchým a účelovým spôsobom.
Predajná cena3295 €
Popis

Zostava Perún klasickým a zaručeným spôsobom vždy priláka deti na detské ihrisko a zároveň oživí exteriér jednoduchým a účelovým spôsobom. Montáž výrobku je zahrnutá v cene. Výroba podľa európskych noriem EN 1176 a EN 1177.

Rozmery: 600 x 700 cm.

Rozmery pôdorysu: 600 x 700 cm.

Bezpečnostná zona: 900 x 950 cm.

Výška podesty so šmýlačkou 90 cm.

Preliezačky sa vyrábajú z borovicovej, impregnovanej, presne frézovanej guľatiny. Zostavy sa montujú formou zapustenia do zeme približne 70 cm a následného zaliatia betónom alebo s použitím pozinkovaných konzolí.

Montáž výrobku je zahrnutá v cene a prevedú ju pracovníci našej spoločnosti, odhad práce je cca 6 hodín. Cena dopravy je podľa dohody v závislosti od vzdialenosti.

Laminátovú šmýkalku dodávame vo farbe podľa dohody, alebo podľa skladových zásob. Farbu striešky je možné dohodnúť pri objednávke a na výber sú rôzne farby, napr. červená, modrá, zelená, oranžová, žltá ...

Je možné vybrať si hojdačku v prevedení do 6 rokov a nad 6 rokov.

Všetky naše prvky sú už v základnej cene ošetrené tlakovou impregnáciou, ktorá dlhodobo chráni drevené prvky pre poveternostnými vplyvmi. Drevo má prírodný povrch s jemne zeleným nádychom.

V základnej cene sú  farebne natreté iba striešky  Za celo farebné prevedenie, napr. višňová červeň účtujeme príplatok vo výške 15% z ceny ihriska. Na náter používame DIXOL V 1600. Tento farebný disperzný akrylátový lazúrovací lak má výbornú priľnavosť k podkladu a odoláva zmenám teploty. Má dlhodobú životnosť, chráni drevo, odpudzuje vodu, reguluje vlhkosť dreva. Je to ekologický šetrný výrobok.

V prípade voľby farebného náteru sa presná farba upresní telefonicky so zákazníkom ešte pred realizáciou zákazky.

Bezpečnosť detí je prvoradá, preto pri výrobe a realizácii zostavy sa pridržiavame platných bezpečnostných noriem a požiadaviek podľa európskych noriem EN 1176 a EN 1177. Šmýkačka má maximálnu výšku pádu 90 cm, takže ako podklad je postačujúci trávnatý porast. Výrobok splňa podmienky pre použitie vo verejnom sektore(škôlky, školy atď.).

Záruka: 2 rokoy na materiál použitý pri výrobe preliezačky a 2 roky na šmýkačku a montáž

Záruka sa nevzťahuje na vandalizmus, celkové polámanie, či spálenie jednotlivých častí.