^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Kolotoč metal H1

PDFTlačiť
Kolotoč štvormiestny, jednoduchý na kovovom podstavci. Pre svoju ľahkú montáž je obĺúbený v materských školách. Nie je nutné ho betónovať, stačí zakopať do zeme. Základňa je z hliníkovej plechy, použité farby sú ekologicky nezávadné.
Predajná cena1199 €
Popis
kolotoc-metal-h1 2

 

Kolotoč štvormiestny, jednoduchý na kovovom podstavci. Pre svoju ľahkú montáž je obĺúbený v materských školách. Nie je nutné ho betónovať, stačí zakopať do zeme. Základňa je z hliníkovej plechy, použité farby sú ekologicky nezávadné. Konzola sa zakopáva cca 60 cm a pri použití 10 cm vrstvy betónu sa stabilita kolotoča ešte zvýši.

Montáž výrobku je zahrnutá v cene a prevedú ju pracovníci našej spoločnosti, odhad práce je cca 3 hodiny. Cena dopravy je podľa dohody v závislosti od vzdialenosti.

Bezpečnosť detí je prvoradá, preto pri výrobe a realizácii kolotoča sa pridržiavame platných bezpečnostných noriem a požiadaviek podľa európskych noriem EN 1176 a EN 1177.

Záruka: 2 roky na materiál aj montáž. Záruka sa nevzťahuje na vandalizmus, celkové polámanie, či spálenie jednotlivých častí.

Rozmery pôdorysu: ø 150 cm.

Bezpečnostná zóna: ø 550 cm.

Návšteníci

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská