^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Detský domček na kolesách S - predĺženie

PDFTlačiť
Domček sa dodáva kompletne zmontovaný, celodrevená pevná strecha potiahnutá plachtou z odolného PVC
Predajná cena1746 €
Popis

 

Aktuálne  ceny domčeka na kolesách - typ S s predĺžením:

 

  Cena v €
Domček s povrchovou úpravou - plachta z odolného PVC 1 746
Rozmery 170 x 300 x 210 cm  

Cena je rovnaká ako pri domčeku bez predĺženia 

 

Originálne riešenie celodreveného domčeka na kolesách, v ktorom sa deti môžu hrať za každého počasia, a vzhľadom k tomu, že  podlaha je nad zemou, budú vždy v suchom prostredí. V sparnom počasí je vďaka drevenej konštrukcii a drevenej streche veľmi príjemne, naopak za chladného počasia je v domčeku vďaka jeho konštrukcii teplejšie.  Domček má funkčné dvojkrídlové dvere a dvojkrídlové okno s výplňou z bezpečnostného skla. Karavan je mobilný. Pomocou oja a natáčacej prednej nápravy  môžete jazdiť po záhrade, napríklad prejsť s domčekom do tieňa alebo naopak na slniečko alebo aj bližšie k dospelým, aby mali lepší prehľad, čo ich deti robia.  Karavan je chránený proti nepriaznivým poveternostným vplyvom trojitým náterom, takže môže byť celoročne na záhrade a v prípade, že by ste chceli domček uchrániť pred zimnou a nepriazňou počasia, môžete s ním zájsť  do garáže, stodoly, pod prístrešok a pod. Domček má vnútornú, uzatvárateľnú obytnú časť a verandičku. K štandardnému základnému vybaveniu patria dve pozdĺžne lavice vo vnútri aj na verandičke,  schodíky, ktoré sú sklopné pod striešku domčeka. Dokonalá a poctivá povrchová úprava, kolesá sú dokonale chránené proti vlhkosti a nepriazni počasia. Odtieň dreva  na obrázkoch je pínia-borovica, ale na výber máte ďalších 8 odtieňov. Vzorkovník zašleme, rovnako ako cenník doplnkov a vybavenia. Strecha domčeka je celodrevená, vodovzdorná.Plachta na streche domčeka, ktorá robí domček "kočovným domčekom" je odnímacia, takže v prípade poškodenia je možné ju zložiť a opraviť, prípadne vymeniť za novú. Domček je štandardne dodávaný s plachtou z PE-kašírovanou - farba zelená alebo modrá. Na želanie dodáme domček s plachtou z mat. PES / polyester /, alebo z mat. PVC / používa sa na nákladných automobiloch /, v rôznych odtieňoch Je možné dodať plachtu aj s reklamnou potlačou. Celkový rozmer domčeka š.170 x d.300 x v.210cm / merané bez schodíkov . Domček je atestovaný a vyhovuje prísnym, európskym normám. Je vhodný pre použitie v materských školách, detských ihriskách i súkromných záhradách. Na domčeku je použitých niekoľko  originálnych bezpečnostných prvkov, napríklad prvok, ktorý úplne zamedzí strčenie detských prstíkov medzi rám  okna a dverí. Domček dodávame v zmontovanom stave, tak ako ho vidíte na fotografiách. Obe  nápravy sú v základnej výbave pevné -  natáčacia predná náprava, vrátane oja  je za príplatok. Montáž je takiež za príplatok.K domčeku môžete dokúpiť rôzne vnútorné vybavenie:

- 1 x posteľ / naprieč domčeka pri zadom čele /

- skrinky k posteli

- 2 x posteľ sklápacia / po dĺžke domčeka, po sklopení je k dispozícii celý priestor domčeka /

- sklápací stolík

- matrac

- vankúšik a perinka

- obliečky vankúšika a perinky

- prestieradlo

- záves na okno, vrátane držiaka

- protišmykové rohože na stupienky schodíkov-farba čierna

- zábradlie k schodíkom / so zábradlím nie sú schodíky sklopné /

- kotviace diely pre zabezpečenie domčeka proti krádeži

- kováčske doplnky / zvonček, podkovy, mreže na okná /

- obojstranné kliny-"topánočky" na kolesá ako poistka proti nežiadúcemu pohybu domčeka, veľmi rýchla a jednoduchá montáž

Vnútorné vybavenie môže byť tiež vyrobené individuálne podľa priania zákazníka.

Dodacia lehota cca 10 dní.

Cenu dopravy na požiadanie oznámime, ale dopravu si môžete samozrejme zabezpečiť aj sami.

Domček sa dodáva v zmontovanom stave.

V prípade, že nie je možné zájsť s domčekom na určené miesto / napr úzka bránka, stromy na pozemku, rôzne stavby a pod /, domček bude dovezený  v rozloženom stave a zmontovaný  priamo na určenom mieste.

Výrobok je kompletne vyrobený v ČR, z dreva pochádzajúceho z českých lesov.

 

Návšteníci

Práve tu je 871 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská