^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Detský domček na kolesách C - veľký

PDFTlačiť
Predĺžený hranatý detský domček s celodrevenou strechou potiahnutou PVC
Predajná cena1392 €
Popis

 

 

Domček  je celodrevený,má celodrevenú pevnú strechu , potiahnutú plachou z odolného PVC,  uzatvárateľnú obytnú časť, dve dvojkrídlové okná, jednokrídlové dvere a verandičku. Podlaha nad zemou zaručuje absolútne sucho .V sparnom letnom počasí je v domčeku vďaka celodrevenej konštrukcii a drevenej streche veľmi príjemne, navyše je dobre vetrateľný pomocou okien. Za chladného počasia je v ňom zase vďaka drevenému plášťu teplejšie. Plášť sa dá ešte zatepliť a ak by sa v domčeku prikúrilo, napr malým olejovým radiátorom, môže byť obývateľný celoročne. Domček je mobilný a vďaka natáčacej prednej náprave, je možné s ním veľmi ľahko jazdiť aj zatáčať.K základnému vybaveniu domčeka patria okná, dvere, schody, oje pre riadenie a pojazd domčeka, strešná krytina a samozrejme povrchová úprava. K domčeku môžete dokúpiť rôzne vnútorné vybavenie, napr.sklápací stolček, ktorý sa dá sklopiť aj postaviť pod ktorékoľvek okno, ďalej poschodové postele, ktorých horné časti sú  sklopné a po sklopení spoločne so spodnou posteľou vytvoria sedačku. Ďalej môžete dokúpiť zariadenia proti krádeži, topánočky proti pojazdu, matrace, vankúše, periny, obliečky, záclonky, protišmykové rohože na schody a ďalšie.Na domčeku je použitých niekoľko originálnych bezpečnostných prvkov, napríklad prvok, ktorý úplne zamedzí strčeniu detských prstíkov medzi rám a okno alebo rám a dvere pri ich zatváraní druhým dieťaťom.Podľa priania vyrobíme domček v inej farebnej kombinácii.

Celkový rozmer š 170 x d 210 x v 300cm / merané bez schodíkov/ s vyklopenými schodíkmi 350 cm. Materiál - smrek , borovica, jelša, hmotosť cca 250 kg

 

 vyrd11 1170700 2 P P 5

 vyrd13 1170700 2 P P 6
 vyrd14 1170700 2 M P 3  vyrd16 117CIMG0442 1

 

 

 

Návšteníci

Práve tu je 47 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská