^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Technické informácie

 

 

Súkromné detské ihriská

Výrobky určené na použitie v domácnosti musia zodpovedať norme  EN 71. Pri predaji súkromných detských ihrísk a ostatných výrobkov pre súkromný sektor postupujeme v súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji, zákone o ochrane osobných údajov, občianského zákonníka a ostatných zákonov SR. Pokiaľ výrobok nebol zmontovaný môžete ho bez udania dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní  od prevzatia tovaru. Odstúpiť od zmluvy   je nutné písomne. Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č.108/2000 Z.z.). Neskoršie odstúpenie od zmluvy  nie je možné.

 

Verejné detské ihriská

Ihriská a prvky na verejné použitie musia spĺňať požiadavky bezpečnostných štandardov EN1176. Aby tieto bezpečnostné štandardy boli zaručené, je nutné, aby montáž ihrísk vykonávali zaškolené osoby. Pred zahájením výstavby ihriska je so zákazníkom uzatvorená zmluva v ktorej sú uvedené práva a povinnosti dodávateľa i odberateľa.  V zmluve je uvedený popis ihriska, dohodnutá  cena, čas plnenia zmluvy, zodpovednosť za vady, záruky, prevzatie ihriska, ostatné podmienky dodávky a zrušenie zmluvy. Do zmluvy zámerne zaraďujeme bod, ktorý by pre nás v prípade nekorektného správania sa k zákazníkom znamenal vysokú penalizáciu.

 

Cena

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien  v náväznosti na úpravy cien výrobcov a pohyb kurzu voči iným menám

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku (odstúpiť od zmluvy) alebo jej

časť ak:

a) tovar sa nevyrába, alebo sa prestal vyrábať,

b) zmenila sa cena dodávateľa tovaru

Návšteníci

Práve tu je 47 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská